O NAS

POTRZEBY KLIENTA NA PIERWSZYM MIEJSCU

Nasza spółka działa w oparciu o całkowicie polski kapitał. Zespół właścicielski tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi i inżynieryjnymi. Zatrudniamy tylko najwyższej klasy specjalistów, co pozwala nam z powodzeniem podejmować się nawet najtrudniejszych projektów inwestycyjnych.

Zawsze budujemy solidnie i terminowo - dzięki temu Trimeko funkcjonuje w branży jako synonim rzetelności i stawiania potrzeb Klienta na pierwszym miejscu.

MAMY PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Na przestrzeni ponad 20 lat braliśmy udział w takich projektach, jak: budowa osiedla Willa Nowa w Piasecznie i Józefosławiu, bloki mieszkalne przy ul. Marywilskiej w Warszawie, apartamenty na ul. Mokotowskiej w Warszawie, czy domki szeregowe przy ul. Hubala na Bemowie. W swoim portfolio właściciele mają też udział w budowie i przebudowie obiektów przemysłowo - usługowych na terenie całego kraju, m. in. w Białej Podlaskiej, Nowym Mieście nad Pilicą, Sokołowie Podlaskim, Warszawie, Wolicy i we Wrocławiu.

GWARANCJA JAKOŚCI WYBIERZ TRIMEKO

SZANUJEMY TWÓJ CZAS I TWOJE PIENIĄDZE

Zakres prowadzonych przez Trimeko Development prac obejmuje pełny cykl realizacyjny - od chwili przejęcia terenu do momentu przekazania Mieszkańcom kluczy do gotowego mieszkania.

Trimeko Development realizuje swoje przedsięwzięcia w głównej mierze w oparciu o własne finansowanie. Dzięki temu gwarantuje pewność inwestycji oraz bezpieczeństwo swoich Klientów.

PRZEJRZYSTOŚĆ UMÓW

Zaufanie jest podstawą

TERMINOWOŚĆ

Dane słowo jest dla nas ważne

WYGODA TRANSAKCJI

Pomoc na każdym etapie umowy

ZOBACZ TEŻ OFERTĘ MIESZKAŃ ZOBACZ TEŻ OFERTĘ LOKALI INWESTYCYJNYCH

MIESZKANIA

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy lokale o zróżnicowanej powierzchni: od 25 do 68 m2.

APARTAMENTY INWESTYCYJNE, BIURA, LOKALE USŁUGOWE 23% VAT

Nowy wymiar inwestycji

Skorzystaj z naszej oferty i odlicz 23% VAT!
Już od 149 000 zł netto.