OPIS INWESTYCJI

STACJA DOM - DOTARŁEŚ DO DOMU!

Stacja Dom to propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesność oraz wysoki standard mieszkania w połączeniu ze spokojem i wolnością od miejskiego zgiełku.

Inwestycja powstaje przy ulicy Mleczarskiej w zielonej okolicy podwarszawskiego Piaseczna.

54 lokale
w I etapie
2020r. ODDANIE
DO UŻYTKU
od 25m2 DOSTĘPNE
METRAŻE

BUDOWA ETAPU I

W I etapie powstanie kameralny, 5-kondygnacyjny budynek z 54 mieszkaniami i apartamentami.

Będzie cechować go subtelna, przyjazna Mieszkańcom architektura. Konstrukcja budynku, jak również wszystkie części wspólne wykonane zostaną z najwyższej jakości materiałów. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w pierwszej połowie 2020 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z pięciu etapów, z których ostatni zostanie oddany do użytku do 2022 r.

50 lokali
w II etapie
2020r. ODDANIE
DO UŻYTKU
od 25m2 DOSTĘPNE
METRAŻE

BUDOWA ETAPU II

W etapie II A powstanie 5-kondygnacyjny budynek z 50 mieszkaniami i apartamentami.

Będzie cechować go subtelna, przyjazna Mieszkańcom architektura. Konstrukcja budynku, jak również wszystkie części wspólne wykonane zostaną z najwyższej jakości materiałów. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w 2 połowie 2020 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z pięciu etapów, z których ostatni zostanie oddany do użytku do 2022 r.

Atrakcyjne części wspólne

Parking rowerowy, plac zabaw dla dzieci, tereny zielone

Nowoczesna architektura

Unikatowa bryła budynku z elewacją wykończoną elementami drewnopodobnymi oraz balustradami balkonów ze szkła i stali

Doskonała lokalizacja

Bogata lokalna infrastruktura, 15 min do stacji metra Wilanowska, ścieżka rowerowa do centrum Warszawy

CZY WIESZ, ŻE?

Wszystkie lokale będą przystosowane do instalacji bezprzewodwej technologii smart home, umożliwiającej zdalne zarządzanie naszym mieszkaniem za pomocą smartfona

Stacja Bezpieczeństwo

W realizowanej przez nas inwestycji naszych Klientów chroni Ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, zwana też “ustawą deweloperską”.

W myśl jej przepisów wszystkie pieniądze nabywców trafiają na specjalny rachunek powierniczy, a przekazywanie tych środków deweloperowi - w miarę postępów budowy - nadzoruje bank. W systemie tym w przypadku upadłości firmy deweloperskiej nabywcy mieszkań mogą otrzymać wpłacone pieniądze lub samemu dokończyć budowę.